29 Ekim 2011 Cumartesi

GİRLZ ONLY KURU ŞAMPUAN


bir kuru şampuan deneyimine çok ihtiyaç duyuyordum. 
watsonslarda toni guy olanlar tükendiğinden ondan alamamıştım o ara gratis kataloğunda görüp gidip bu ürünü aldım. gratisin böyle hemen bulamadığımız ürünleri getirmesine bayılıyorum.

kuru şampuan pek duymayanlarınız için saçlarınızı yıkamak istemediğiniz durumlarda parlamasını alan ferah koku veren bir ürün. temizlik hissi oluşturmuyor görüntü olarak veriyor o hissi.

şu yazdan çıktığımız günlerde hergün hergün yıkanmaya alışıp 24 saatte parlayan saçlarımda yıkama aralığını genişletme umuduyla kullanıyorum kendisini. 

hani püf noktalar verilir ya saçınız parlıyorsa pudra sürün geçer gibi, işte bu ürünümüz o pudranın deodorant gibi kutulanmışı gibi geldi bana ama işe yarıyor mu evet yarıyor. benim gibi hızlı parlama problemi yaşıyorsanız yardımcı olacaktır.

bir detay daha vereyim ürünü kullandığınız günlerde yanınızda taşımalısınız her ihtimale karşı, yağmur falan yağsa bi şekilde su değse özelliğini kaybediyor. =)

sevgiler
rosein
***

5 yorum:

 1. Kuzum ben Aslıcan, blog e-mailine yazdım, aldın mı? Mucks!

  YanıtlaSil
 2. fiyatı ne kadar bunun, ben de kuru şampuan almak istiyorum

  YanıtlaSil
 3. benim aldığım 10 lira civarında, ama farklı markaların da kuru şampuanları var. mesela sephorada 16 liraya vardı ama cook ufak bişeydi..

  YanıtlaSil
 4. Cok guzel bir urun bende denemek istiyordum bunlari..watsons dan aldin bunu degilmi?

  http://zeysfashionroom.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 5. zeys; yok watsonsda bu ürün yok. toniguy ınki vardı ama fiyat olarak daha yüksek. bunu gratisten aldm.

  YanıtlaSil

Related Posts with Thumbnails